Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

baris4114

Mashkull
shteti : Turkey - Türkiye
Rregistrimi 24 Prill 2009 10:59
Vizita e fundit 17 Qershor 2020 22:00


Statistika personale
mbrapa  1  2  3  4  5  6  tjetra  
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
  131.69 piket. tingelloi : 538       PERSERITJE        

2 131.38 131.69 131.54 2 Maj 2009 17:08
Critical Mass   Pa renditje

2 2000 2700 2350 1 Maj 2009 18:57
EsTension   0 piket. tingelloi : 350

1 0 0 0 3 Maj 2014 20:48
Worm racing   29 piket. tingelloi : 341

1 29 29 29 2 Maj 2014 07:38
Ringmania   Pa renditje

1 1488 1488 1488 24 Prill 2009 17:18
Dung   5166000 piket. tingelloi : 167

1 5166000 5166000 5166000 5 Qershor 2011 10:47
Sproing Reloaded   9053 piket. tingelloi : 62

1 9053 9053 9053 3 Maj 2009 14:03
BLockoban   467 piket. tingelloi : 372

1 467 467 467 12 Shtator 2010 14:04


azhornimi i fundit : 19 Maj 2024 19:17

Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh trkzgr ( 15 Maj 2009 02:01) : o konuyla ben ilgilenmiyorum üzgünüm =)
  Profili     Mesazh jp ( 5 Dhjetor 2011 15:19) : Hi, which problem???
  Profili     Mesazh jp ( 6 Dhjetor 2011 11:24) : Ah OK I've reactivated baris_41, welcome back
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.