Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

pitbull7471

Mashkull
shteti : Belgium - Belgique
Rregistrimi 25 Tetor 2009 21:18
Vizita e fundit 2 Prill 2019 01:23


Statistika personale
1  2  tjetra  
parkim paralel
  170.36 piket. tingelloi : 139       PERSERITJE        

34 87.51 170.36 152.29 2 Prill 2019 01:55
Kapiten Pépère
  222.9 piket. tingelloi : 106       PERSERITJE        

28 210.46 222.9 216.86 28 Tetor 2009 20:32
Pépère on the rocks
  186.87 piket. tingelloi : 711       PERSERITJE        

11 170.42 186.87 183.03 26 Tetor 2009 19:05
Football   747 piket. tingelloi : 24

10 1 747 80 2 Prill 2019 01:25
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
  118.31 piket. tingelloi : 947       PERSERITJE        

7 64.68 118.31 89.59 26 Tetor 2009 18:02
Rebounds   Pa renditje

3 3 45 26 26 Tetor 2009 18:05
Loja e elefantit
  Pa renditje
2 28.08 84.92 56.5 31 Tetor 2009 00:40

  14

Loja e elefantit
  Pa renditje
2 13.38 114.89 64.14 31 Tetor 2009 00:40


azhornimi i fundit : 28 Nentor 2019 17:24

Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.