Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

tranquille

Mashkull
shteti : France
Rregistrimi 12 Nentor 2012 14:16
Vizita e fundit 20 Nentor 2012 13:51


Statistika personale
1  2  tjetra  
Diams   0 piket. tingelloi : 1348

52 0 0 0 14 Nentor 2012 16:23
Loja e elefantit
  333.38 piket. tingelloi : 68       PERSERITJE        
33 196.06 333.38 292.16 20 Nentor 2012 09:21
Loja e elefantit
  724.66 piket. tingelloi : 10       PERSERITJE        
33 222.13 724.66 489.16 20 Nentor 2012 14:44

  1482

frena dore Pépère
  394.39 piket. tingelloi : 78       PERSERITJE        

28 226.43 394.39 372.14 20 Nentor 2012 14:22
Kapiten Pépère
  223.17 piket. tingelloi : 92       PERSERITJE        

25 197.24 223.17 210.93 20 Nentor 2012 12:20
Pépère on the rocks
  192.33 piket. tingelloi : 290       PERSERITJE        

24 171.9 192.33 183.65 20 Nentor 2012 12:48
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
  140.3 piket. tingelloi : 224       PERSERITJE        

11 131.31 140.3 134.3 20 Nentor 2012 11:56
Centrifuge   20 piket. tingelloi : 328

3 0 20 7 15 Nentor 2012 15:53


azhornimi i fundit : 26 Maj 2020 02:30

Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.