Aether - loja
Drejtoria Lojrat
ÇekeAnglishtFinlandishtAether

11 Qershor 2009 11:55
     "Aether is an Art Game about personal childhood feelings and experiences."
From Edmund McMillen (author of Twin Hobbot Rocket!) and Tyler Glaiel.
Mouse click (shoot out your grapple tongue to grab onto clouds), ASDW to move, swing around and jump.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashKapiten Pépère - Lojra FlashPa Doink - StrategjiMini Olympics - SporteVimeozzle - Qejf
Smart Stick Adventure 2 1/2 - AventureMbrojtja Ajrore 3,lufta ajrore e fundit - AksionAlcohol And Ammo - QejfBubble spinner - StrategjiFive - Strategji
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.