Albanese - loja
Drejtoria Lojrat
HungarishtTurkisht
Shqip
SuedishtSllovakeNorvegjishtPolakeItalishtAnglishtGjermanishtFrengjishtPortugezePortugezeFinlandishtKroateÇekeAlbanese

20 Shkurt 2006 08:06
     Një variant shockwave i Mortal Kombat i necromanthos.com, fillimisht i zhvilluar nga Midway në vitin 1994, si reagim ndaj lojës së njohur Street Fighter II. Mortal Kombat është mbiquajtur si loja e parë luftarake që përdor shkronja digjitale. Vetëm dy luftëtarë janë të disponueshëm në këtë variant, Sonya Blade dhe Kung Lao, ndërsa në lojën origjinale ishin të disponueshëm 7 luftëtarë. Për të luajtur përdorni komandat Z,X,C, tastin (zbarrën) e hapësirave dhe shigjetat në tastierë.

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga illyricusLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashPépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashMini Golf Multiplayer - Lojra me shume lojtareChicken in a basket - QejfwOne 2 - Sport me motora
Prinici i Persisë - Lojra te vjetraNucleus - SforcimCowabanga - AventureBlocks with letters on 3 - StrategjiMagneBoy - Strategji
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh lluka_73@hotmail.com ( 13 Gusht 2007 16:09) : shum loj te mira paska
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.