BamBoom - loja
Drejtoria Lojrat
FrengjishtAnglishtFinlandishtHebraishtHollandezeGjermanishtItalishtKatalonjeÇekeBamBoom

25 Korrik 2007 10:39
     The object is to get all game pieces to their home position (a tile of the same color). Use the Space bar to change the selection and the arrow keys to move. When selecting other colors than red, you have to move the game pieces together and, then, not all the moves are possible. Over 50 levels to beat.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashPépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashGateway 2 - AventureYou Have To Burn The Rope - QejfZed - Aksion
Carnyville - AventureFive - StrategjiChill out 3 - AksionCastle Smasher - QejfWolfenFlash 3d - Lojra te vjetra
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.