Forgotten myths - Puh-Sye-Dun - loja
Drejtoria Lojrat
ItalishtSpanishtFrengjishtTurkishtGjermanishtNorvegjishtPortugezePortugezePolakeAnglishtFinlandishtÇekeForgotten myths - Puh-Sye-Dun

18 Prill 2005 02:39
     Retro graphics for this cute little tile based platform game. Arrow keys to move, enter key to start, space key to jump and ctrl key to swing.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashPépère on the rocks - Lojra FlashHabbo Hotel - Lojra me shume lojtareHigh Speed Chase - Sport me motoraAgressie Sokoban - Lojra te vjetra
Magnet 1 & 2 - StrategjiRaumschiffspiel (Loja e Anijes kozmike) - AksionMassive Space Tower Defense - SforcimDoeo - QejfEvacuation - Strategji
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh Snova ( 13 Korrik 2007 06:22) :
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.