Frog it - loja
Drejtoria Lojrat
ItalishtFinlandishtNorvegjishtFrengjishtGjermanishtPolakeAnglishtHollandezeSuedishtPortugezePortugezeTurkishtÇekeSpanishtFrog it

4 Tetor 2004 02:38
     Make cross the frog thru the road, the railway and the river. In the old time game style. If you like it, try also the excellent Neave frogger developed by neave and hosted on pepere.org.Shqip

Prezantuar nga Harry
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashAir Magic Pépère - Lojra FlashInvisible mouse - SforcimStarway 2 Heaven (Letter change game) - SforcimSamorost 1 & 2 - Aventure
Room - AventureEquilibrium - AksionBall a'track - AksionSpace worms - SforcimXevious - Lojra te vjetra
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.