Guardians - loja
Drejtoria Lojrat
FinlandishtGjermanishtPolakeFrengjishtAnglishtPortugezePortugezeNorvegjishtItalishtÇekeGuardians

28 Nentor 2006 06:06
     The animation and graphics of Guardians, a beat-em-up game, are of the highest quality, it's a pity that the gameplay doesn't measure up to them. Despite the overall look of the game, boredom quickly sets in after only a few minutes of playing.
Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jennalynn6Lojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashKapiten Pépère - Lojra FlashHot rocks - Asteroïds - Lojra te vjetraPsychiatric ward - QejfCheerleader toss - Qejf
Spanx and Redmond : The Fast and The  Furriest - AksionJetspeed - SforcimWeewar - Lojra me shume lojtareMissile strike - AksionSnowball - Sforcim
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh JK ( 28 Nentor 2006 11:24) : Superbe mais lassant...
  Profili     Mesazh saloria ( 20 Dhjetor 2006 21:26) : c'est vrai que c'est lassant, et lent aussi(bah, avec mon ordi ^^).

Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.