Blocis - loja
Drejtoria Lojrat
AnglishtItalishtPolake
Shqip
TurkishtFinlandishtFrengjishtPortugezePortugezeBlocis

17 Janar 2010 12:48
     Blocis eshte nje loje fizike e bazuar ne nje shembje nga Igrek Productions.Godite te gjelbren dhe largoje te kuqen.S'ka shume levela por loja eshte vertete e zbavitshme dhe sfiduese.

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga ebrubestLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsReboundsPumpkin SupplyVeggie Fling
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashKapiten Pépère - Lojra FlashRussian affairs - AventureBoxhead the zombie wars - AksionPanik in Pogoland - Strategji
MTV obsessed - Lojra te vjetraGold yard - AventureTealy Orangey - SforcimRoly Poly Canon 3 - StrategjiMicky's adventures - Aventure
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsRolling TurtleOne On One
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh dewas ( 29 Janar 2010 02:02) : Just 10 levels, but the challenge is to get the highest score. The best ones are about 1600.

Juste 10 niveaux, mais le défi c'est d'avoir le meilleur score. Les meilleurs sont autour de 1600.
  Profili     Mesazh fabriciof11 ( 31 Janar 2010 14:58) : tra
]

Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.