Honoloku, ecologic game - loja
Drejtoria Lojrat
ItalishtFinlandishtNorvegjishtSllovakeHollandezeGjermanishtPortugezePortugezeTurkishtFrengjishtPolakeAnglishtÇekeSpanisht



Honoloku, ecologic game

30 Shtator 2004 04:18
     Island of Honoloko is very similar to the real world, where your actions really do make a difference to your surroundings. The effects of your actions are immediately visible. The aim of the game is to make decisions that most improve the health and environment on Honoloko. Keep an eye on the island, where you will see changes taking place according to your decisions.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jp



Lojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashAir Magic Pépère - Lojra FlashGeosense - Lojra me shume lojtareMiniracers - Sport me motoraArmadillo knight - Aventure
Uchu Wars - ウチューウォーズ - AksionGubi qe rritet - AventureThe flowering nose - AventureFlash Starcraft Action 5 - Lojra te vjetraBlock down - Strategji
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh rem73 ( 26 Prill 2006 11:47) : Le lien de marche plus lol
  Profili     Mesazh rem73 ( 26 Prill 2006 11:48) : Voilà la bonne adresse :
http://www.honoloko.org/Honoloko.html
  Profili     Mesazh jp ( 26 Prill 2006 12:08) : thanks corrected
  Profili     Mesazh rem73 ( 28 Qershor 2006 10:09) : J'aime bien aider allors bon
  Profili     Mesazh runescape377 ( 2 Tetor 2008 13:53) : paras peli

Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.