Itchana Tchones 4 Alien wars - loja
Drejtoria Lojrat
ItalishtTurkishtSpanishtFrengjishtNorvegjishtHollandezePolakeGjermanishtPortugezePortugezeAnglishtFinlandishtÇekeItchana Tchones 4 Alien wars

20 Qershor 2005 08:27
     This is a funny platform adventure game staring Itchana Tchones, a parody of Indiana Jones. B to use and SPACE to fight. A game by zanorg.com.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashAir Magic Pépère - Lojra FlashMercury Drops - StrategjiSnowboard Madness - SportePing Pong 3D - Sporte
Don't shoot Puppy - QejfHyper frame - StrategjiSumo Sushi Soccer - SporteLa brute - Lojra me shume lojtareThe triangle game - Strategji
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh edy ( 5 Janar 2006 09:47) : bu ne biçim oyun beeee tam robotu öldürücem adam sigara içmeye bşlıyor
  Profili     Mesazh coldplay ( 22 Maj 2007 11:56) : malcaa yaa
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.