Ninjajack - loja
Drejtoria Lojrat
Shqip
HungarishtItalishtRomanishtGjermanishtNorvegjishtFinlandishtHollandezePolakeTurkishtPortugezePortugezeFrengjishtAnglishtSpanishtItalishtÇekeNinjajack

26 Gusht 2005 08:40
     Este nje loje shune e kengshme,me nje grafike dhe levizje te vizatuara me kujdes. Ne çdo nivel ti duhet te gjesh deren e daljes. Butonat me shigjeta per te levizur dhe butoni i hapesires per te goditur.

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga bamberbiLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère on the rocks - Lojra FlashAir Magic Pépère - Lojra FlashToo many ninjas - Lojra te vjetraAlbanese - AksionNanaca crash - Qejf
Bird flight - QejfInternational karate + - Flash IK+ - Lojra te vjetraStarfrosch (r)evolution - StrategjiBubble splash - Lojra te vjetraBMX Tricks - Sporte
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.