Poom! - loja
Drejtoria Lojrat
ItalishtRomanishtFinlandishtItalishtSpanishtTurkishtGjermanishtPortugezePortugezePolakeHollandezeFrengjishtAnglishtÇekePoom!

10 Gusht 2005 08:38
     Very nice concept game in 3D isometric view. Control the tiles with the mouse to bounce the ball as long as possible (tip : use the shadow of the ball). Make the ball fall on tiles with red circles to give it energy and avoid black and yellow tiles.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashAir Magic Pépère - Lojra FlashPacXon - Lojra te vjetraSplitter - StrategjiAdd Up - Sforcim
The Neko  tower - AksionWarning Foregone - AksionHapland 2 - AventureSexy football - SporteInternational Kungfu Warior - Qejf
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.