Rings - loja
Drejtoria Lojrat
FinlandishtAnglishtGjermanishtSpanishtFrengjishtKatalonjeItalishtÇekeHebraishtRings

17 Prill 2007 05:31
     Simple and innovative gameplay for this neat game. The game requires strategy and speed. Drag rings around the board with the mouse and try to complete as many sets as possible by stacking rings in order of smallest to largest. You loose when the central ring can't find its place.
Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashPépère on the rocks - Lojra FlashSkidpan scramble - Sport me motoraDomino pressure - StrategjiSunflowers - Lojra me shume lojtare
Gjejeni 4 - SforcimLidhjet - StrategjiRace for the chair - QejfAdd Up - SforcimSwallows - Qejf
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh jakk ( 18 Prill 2007 08:37) : Excellent !!!!

Il aurait plutôt fallu le mettre dans stress....
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.