Skydiver - loja
Drejtoria Lojrat
HebraishtSllovakeItalishtPolakeSpanishtPortugezePortugezeHollandezeGjermanishtFrengjishtDanezeFinlandishtAnglishtTurkishtÇekeNorvegjisht



Skydiver

7 Korrik 2005 08:26
     You jump from the airplane by hitting space and open your parachute by hitting space again. The goal is to land as close as possible to the center of the target. Addicting game.

Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jp



Lojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsReboundsPumpkin SupplyVeggie Fling
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashPépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashCandy toss (Halloween game) - AksionJoust - Lojra te vjetraTata i ja - Aksion
Bring it on - SporteThe Upside Down Show Game - QejfMountain bike - SporteFura Fura Tobby - QejfCastaway - Aventure
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsRolling TurtleOne On One
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh mustique ( 27 Maj 2007 09:23) : Je suis 41 ème
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.