Zorro tank - loja
Drejtoria Lojrat
TurkishtPortugezePortugezeFinlandishtGjermanishtDanezePolakeFrengjishtItalishtAnglishtÇekeZorro tank

9 Janar 2006 10:40
     This is a truly awesome side-view shoot-them-up from gamezhero.com! The tanks moves and physics are smooth and fun. Use A,D to move, W to jump, the mouse button to fire and the mouse scroll wheel to adjust the angle of the shoot.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra Flashrrezik Pépère - Lojra FlashThump - Sport me motoraKlax 3D - Lojra te vjetraJohn Scrolling - the LECTRON affair - Aventure
Impulse - StrategjiPacman Mouse - Lojra te vjetraThis is the only level - QejfGuimp pong - mini pong game - QejfStickman Sam 3 - Aksion
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.