Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Pepere Fight! "blastwan" Vs "SQUALE"


blastwan


Mashkull
shteti : France
Vs

SQUALE


Mashkull
shteti : France


162.98 piket. tingelloi : 689       PERSERITJE        
parkim paralel
172.48 piket. tingelloi : 83       PERSERITJE        
132.84 piket. tingelloi : 491       PERSERITJE        
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
145.69 piket. tingelloi : 38       PERSERITJE        
391.37 piket. tingelloi : 505       PERSERITJE        
frena dore Pépère
395.44 piket. tingelloi : 31       PERSERITJE        
192.35 piket. tingelloi : 286       PERSERITJE        
Pépère on the rocks
196.1 piket. tingelloi : 59       PERSERITJE        
223.77 piket. tingelloi : 83       PERSERITJE        
Kapiten Pépère
224.83 piket. tingelloi : 57       PERSERITJE        
14341 piket. tingelloi : 20Save the earth
10226 piket. tingelloi : 59
100
azhornimi i fundit : 17 Maj 2020 05:41
shtypi98.1
azhornimi i fundit : 30 Maj 2020 10:43

Dhe fituesi është... blastwan

Vazhdoni me lojen tjeter

Informohu per daljen e nje loje te re

Krijim50%
Zhvillim10%
Prova0%
Ju zhvilloni lojra ne flash, lojra ne java, flash animim, lojra shockwave dhe doni ta dini cili eshte mendimi i pepere.org visitoreve dhe anetareve rreth punes tuaj? Na shkruani.