Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Pepere Fight! "RedleyT" Vs "jjfat"


RedleyT


Mashkull
shteti : Brazil
Vs

jjfat


Mashkull
shteti : Netherlands


155.91 piket. tingelloi : 2000       PERSERITJE        
parkim paralel
176.68 piket. tingelloi : 19       PERSERITJE        
115.19 piket. tingelloi : 1035       PERSERITJE        
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
145.74 piket. tingelloi : 34       PERSERITJE        
384.85 piket. tingelloi : 1576       PERSERITJE        
frena dore Pépère
397.11 piket. tingelloi : 3       PERSERITJE        
182.79 piket. tingelloi : 1342       PERSERITJE        
Pépère on the rocks
197.95 piket. tingelloi : 21       PERSERITJE        
199.99 piket. tingelloi : 2060       PERSERITJE        
Kapiten Pépère
230.08 piket. tingelloi : 6       PERSERITJE        
Pa renditjeSave the earth
16269 piket. tingelloi : 15
73.9
azhornimi i fundit : 25 Maj 2020 04:57
shtypi100
azhornimi i fundit : 30 Maj 2020 06:21

Dhe fituesi është... jjfat





Vazhdoni me lojen tjeter

Informohu per daljen e nje loje te re

Krijim50%
Zhvillim10%
Prova0%
Ju zhvilloni lojra ne flash, lojra ne java, flash animim, lojra shockwave dhe doni ta dini cili eshte mendimi i pepere.org visitoreve dhe anetareve rreth punes tuaj? Na shkruani.