Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Pepere Fight! "Rodrigo.Riveros" Vs "xdigox"


Rodrigo.Riveros


Mashkull
shteti : Brazil
Vs

xdigox


Mashkull
shteti : Brazil


179.02 piket. tingelloi : 1       PERSERITJE        
parkim paralel
154.28 piket. tingelloi : 2424       PERSERITJE        
148.77 piket. tingelloi : 6       PERSERITJE        
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
128.14 piket. tingelloi : 664       PERSERITJE        
397.06 piket. tingelloi : 4       PERSERITJE        
frena dore Pépère
394.39 piket. tingelloi : 76       PERSERITJE        
200 piket. tingelloi : 3       PERSERITJE        
Pépère on the rocks
197.89 piket. tingelloi : 24       PERSERITJE        
230.85 piket. tingelloi : 4       PERSERITJE        
Kapiten Pépère
224.8 piket. tingelloi : 59       PERSERITJE        
16318 piket. tingelloi : 14Save the earth
20224 piket. tingelloi : 3
100
azhornimi i fundit : 30 Maj 2020 00:23
shtypi97.8
azhornimi i fundit : 29 Maj 2020 11:20

Dhe fituesi është... Rodrigo.Riveros

Vazhdoni me lojen tjeter

Informohu per daljen e nje loje te re

Krijim50%
Zhvillim10%
Prova0%
Ju zhvilloni lojra ne flash, lojra ne java, flash animim, lojra shockwave dhe doni ta dini cili eshte mendimi i pepere.org visitoreve dhe anetareve rreth punes tuaj? Na shkruani.