Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Pepere Fight! "Rodrigo.Riveros" Vs "DamonX"


Rodrigo.Riveros


Mashkull
shteti : Brazil
Vs

DamonX


Mashkull
shteti : France


179.02 piket. tingelloi : 1       PERSERITJE        
parkim paralel
Pa renditje
148.77 piket. tingelloi : 6       PERSERITJE        
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
Pa renditje
397.06 piket. tingelloi : 4       PERSERITJE        
frena dore Pépère
382.67 piket. tingelloi : 1958       PERSERITJE        
200 piket. tingelloi : 3       PERSERITJE        
Pépère on the rocks
Pa renditje
230.85 piket. tingelloi : 4       PERSERITJE        
Kapiten Pépère
Pa renditje
16318 piket. tingelloi : 14Save the earth
Pa renditje
100
azhornimi i fundit : 30 Maj 2020 00:23
shtypi16.1
azhornimi i fundit : 22 Maj 2020 07:28

Dhe fituesi është... Rodrigo.Riveros

Vazhdoni me lojen tjeter

Informohu per daljen e nje loje te re

Krijim50%
Zhvillim10%
Prova0%
Ju zhvilloni lojra ne flash, lojra ne java, flash animim, lojra shockwave dhe doni ta dini cili eshte mendimi i pepere.org visitoreve dhe anetareve rreth punes tuaj? Na shkruani.