Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Pepere Fight! "X-man" Vs "Sublime"


X-man


Mashkull
shteti : Netherlands
Vs

Sublime


Mashkull
shteti : United States


176.87 piket. tingelloi : 10       PERSERITJE        
parkim paralel
176.87 piket. tingelloi : 13       PERSERITJE        
148.81 piket. tingelloi : 1       PERSERITJE        
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
148.81 piket. tingelloi : 2       PERSERITJE        
397.37 piket. tingelloi : 1       PERSERITJE        
frena dore Pépère
395.74 piket. tingelloi : 18       PERSERITJE        
199.91 piket. tingelloi : 4       PERSERITJE        
Pépère on the rocks
198.52 piket. tingelloi : 15       PERSERITJE        
230.95 piket. tingelloi : 1       PERSERITJE        
Kapiten Pépère
230.85 piket. tingelloi : 3       PERSERITJE        
18763 piket. tingelloi : 4Save the earth
18527 piket. tingelloi : 5
100
azhornimi i fundit : 10 Prill 2021 12:18
shtypi99.6
azhornimi i fundit : 9 Prill 2021 22:14

Dhe fituesi është... X-man

Vazhdoni me lojen tjeter

Informohu per daljen e nje loje te re

Krijim50%
Zhvillim10%
Prova0%
Ju zhvilloni lojra ne flash, lojra ne java, flash animim, lojra shockwave dhe doni ta dini cili eshte mendimi i pepere.org visitoreve dhe anetareve rreth punes tuaj? Na shkruani.