Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Pepere Fight! "X-man" Vs "ali ufuk"


X-man


Mashkull
shteti : Netherlands
Vs

ali ufuk


Mashkull
shteti : Turkey


176.87 piket. tingelloi : 10       PERSERITJE        
parkim paralel
176.43 piket. tingelloi : 24       PERSERITJE        
148.81 piket. tingelloi : 1       PERSERITJE        
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
147.06 piket. tingelloi : 22       PERSERITJE        
397.37 piket. tingelloi : 1       PERSERITJE        
frena dore Pépère
395.65 piket. tingelloi : 21       PERSERITJE        
199.91 piket. tingelloi : 4       PERSERITJE        
Pépère on the rocks
198.04 piket. tingelloi : 19       PERSERITJE        
230.95 piket. tingelloi : 1       PERSERITJE        
Kapiten Pépère
227.38 piket. tingelloi : 21       PERSERITJE        
18763 piket. tingelloi : 4Save the earth
12702 piket. tingelloi : 34
100
azhornimi i fundit : 19 Maj 2020 04:30
shtypi93.9
azhornimi i fundit : 25 Maj 2020 13:01

Dhe fituesi është... X-man

Vazhdoni me lojen tjeter

Informohu per daljen e nje loje te re

Krijim50%
Zhvillim10%
Prova0%
Ju zhvilloni lojra ne flash, lojra ne java, flash animim, lojra shockwave dhe doni ta dini cili eshte mendimi i pepere.org visitoreve dhe anetareve rreth punes tuaj? Na shkruani.