Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Pepere Fight! "KRM13" Vs "egonçalves"


KRM13


Mashkull
shteti : Turkey
Vs

egonçalves


Mashkull
shteti : Brazil


176.87 piket. tingelloi : 8       PERSERITJE        
parkim paralel
166.62 piket. tingelloi : 332       PERSERITJE        
Pa renditje
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
140.45 piket. tingelloi : 200       PERSERITJE        
Pa renditje
frena dore Pépère
392.82 piket. tingelloi : 265       PERSERITJE        
Pa renditje
Pépère on the rocks
194.26 piket. tingelloi : 152       PERSERITJE        
218.01 piket. tingelloi : 362       PERSERITJE        
Kapiten Pépère
224.85 piket. tingelloi : 54       PERSERITJE        
Pa renditjeSave the earth
Pa renditje
39.9
azhornimi i fundit : 19 Maj 2020 04:33
shtypi100
azhornimi i fundit : 26 Maj 2020 02:07

Dhe fituesi është... egonçalves

Vazhdoni me lojen tjeter

Informohu per daljen e nje loje te re

Krijim50%
Zhvillim10%
Prova0%
Ju zhvilloni lojra ne flash, lojra ne java, flash animim, lojra shockwave dhe doni ta dini cili eshte mendimi i pepere.org visitoreve dhe anetareve rreth punes tuaj? Na shkruani.