Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Pepere Fight! "murti" Vs "jjfat"


murti


Mashkull
shteti : Turkey
Vs

jjfat


Mashkull
shteti : Netherlands


134.09 piket. tingelloi : 7849       PERSERITJE        
parkim paralel
176.68 piket. tingelloi : 19       PERSERITJE        
Pa renditje
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
145.74 piket. tingelloi : 34       PERSERITJE        
Pa renditje
frena dore Pépère
397.11 piket. tingelloi : 3       PERSERITJE        
Pa renditje
Pépère on the rocks
197.95 piket. tingelloi : 21       PERSERITJE        
Pa renditje
Kapiten Pépère
230.08 piket. tingelloi : 6       PERSERITJE        
Pa renditjeSave the earth
16269 piket. tingelloi : 15
12.6
azhornimi i fundit : 1 Gusht 2020 07:57
shtypi100
azhornimi i fundit : 30 Korrik 2020 19:02

Dhe fituesi është... jjfat

Vazhdoni me lojen tjeter

Informohu per daljen e nje loje te re

Krijim50%
Zhvillim10%
Prova0%
Ju zhvilloni lojra ne flash, lojra ne java, flash animim, lojra shockwave dhe doni ta dini cili eshte mendimi i pepere.org visitoreve dhe anetareve rreth punes tuaj? Na shkruani.