Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Pepere Fight! "Alpaslan Aktürk" Vs "Komb"


Alpaslan Aktürk


Mashkull
shteti : Turkey
Vs

Komb


Mashkull
shteti : France


168.64 piket. tingelloi : 197       PERSERITJE        
parkim paralel
Pa renditje
138.78 piket. tingelloi : 289       PERSERITJE        
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
Pa renditje
392.74 piket. tingelloi : 282       PERSERITJE        
frena dore Pépère
Pa renditje
195.37 piket. tingelloi : 97       PERSERITJE        
Pépère on the rocks
Pa renditje
224.85 piket. tingelloi : 53       PERSERITJE        
Kapiten Pépère
Pa renditje
Pa renditjeSave the earth
Pa renditje
100
azhornimi i fundit : 17 Maj 2020 06:41
shtypi0
azhornimi i fundit : 19 Maj 2020 11:38

Dhe fituesi është... Alpaslan Aktürk

Vazhdoni me lojen tjeter

Informohu per daljen e nje loje te re

Krijim50%
Zhvillim10%
Prova0%
Ju zhvilloni lojra ne flash, lojra ne java, flash animim, lojra shockwave dhe doni ta dini cili eshte mendimi i pepere.org visitoreve dhe anetareve rreth punes tuaj? Na shkruani.