Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Pepere Fight! "^DiGNiTy^" Vs "game54"


^DiGNiTy^


Mashkull
shteti : Turkey
Vs

game54


Mashkull
shteti : France


166.67 piket. tingelloi : 319       PERSERITJE        
parkim paralel
174.46 piket. tingelloi : 53       PERSERITJE        
Pa renditje
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
143.15 piket. tingelloi : 86       PERSERITJE        
387.75 piket. tingelloi : 1052       PERSERITJE        
frena dore Pépère
394.1 piket. tingelloi : 103       PERSERITJE        
Pa renditje
Pépère on the rocks
196.82 piket. tingelloi : 36       PERSERITJE        
Pa renditje
Kapiten Pépère
219.88 piket. tingelloi : 242       PERSERITJE        
Pa renditjeSave the earth
12962 piket. tingelloi : 29
32.3
azhornimi i fundit : 29 Maj 2020 04:35
shtypi100
azhornimi i fundit : 18 Maj 2020 16:22

Dhe fituesi është... game54

Vazhdoni me lojen tjeter

Informohu per daljen e nje loje te re

Krijim50%
Zhvillim10%
Prova0%
Ju zhvilloni lojra ne flash, lojra ne java, flash animim, lojra shockwave dhe doni ta dini cili eshte mendimi i pepere.org visitoreve dhe anetareve rreth punes tuaj? Na shkruani.