Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Pepere Fight! "nhoyth" Vs "baris4114"


nhoyth


Mashkull
shteti : Turkey
Vs

baris4114


Mashkull
shteti : Turkey


176.87 piket. tingelloi : 9       PERSERITJE        
parkim paralel
154.56 piket. tingelloi : 2298       PERSERITJE        
96.83 piket. tingelloi : 1769       PERSERITJE        
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
131.69 piket. tingelloi : 538       PERSERITJE        
391.49 piket. tingelloi : 464       PERSERITJE        
frena dore Pépère
392.94 piket. tingelloi : 234       PERSERITJE        
186.92 piket. tingelloi : 701       PERSERITJE        
Pépère on the rocks
183 piket. tingelloi : 1248       PERSERITJE        
219.09 piket. tingelloi : 276       PERSERITJE        
Kapiten Pépère
222.38 piket. tingelloi : 112       PERSERITJE        
8426 piket. tingelloi : 136Save the earth
8654 piket. tingelloi : 99
97.2
azhornimi i fundit : 25 Maj 2020 04:39
shtypi100
azhornimi i fundit : 27 Maj 2020 12:27

Dhe fituesi është... baris4114

Vazhdoni me lojen tjeter

Informohu per daljen e nje loje te re

Krijim50%
Zhvillim10%
Prova0%
Ju zhvilloni lojra ne flash, lojra ne java, flash animim, lojra shockwave dhe doni ta dini cili eshte mendimi i pepere.org visitoreve dhe anetareve rreth punes tuaj? Na shkruani.