Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Pepere Fight! "doudup" Vs "abdussamed"


doudup


Mashkull
shteti : France
Vs

abdussamed


Mashkull
shteti : Turkey


159.65 piket. tingelloi : 1167       PERSERITJE        
parkim paralel
176.87 piket. tingelloi : 11       PERSERITJE        
Pa renditje
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
148.68 piket. tingelloi : 11       PERSERITJE        
380.66 piket. tingelloi : 2264       PERSERITJE        
frena dore Pépère
395.91 piket. tingelloi : 7       PERSERITJE        
Pa renditje
Pépère on the rocks
199.45 piket. tingelloi : 5       PERSERITJE        
216.43 piket. tingelloi : 483       PERSERITJE        
Kapiten Pépère
230.63 piket. tingelloi : 5       PERSERITJE        
6858 piket. tingelloi : 268Save the earth
16779 piket. tingelloi : 10
53.5
azhornimi i fundit : 31 Maj 2020 16:40
shtypi100
azhornimi i fundit : 2 Qershor 2020 10:22

Dhe fituesi është... abdussamed

Vazhdoni me lojen tjeter

Informohu per daljen e nje loje te re

Krijim50%
Zhvillim10%
Prova0%
Ju zhvilloni lojra ne flash, lojra ne java, flash animim, lojra shockwave dhe doni ta dini cili eshte mendimi i pepere.org visitoreve dhe anetareve rreth punes tuaj? Na shkruani.