Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Pepere Fight! "Tadeu-BR" Vs "fabio_colorado"


Tadeu-BR


Mashkull
shteti : Brazil
Vs

fabio_colorado


Mashkull
shteti : Brazil


158.03 piket. tingelloi : 1429       PERSERITJE        
parkim paralel
166.84 piket. tingelloi : 299       PERSERITJE        
129.3 piket. tingelloi : 625       PERSERITJE        
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
142.94 piket. tingelloi : 110       PERSERITJE        
379.54 piket. tingelloi : 2510       PERSERITJE        
frena dore Pépère
392.7 piket. tingelloi : 292       PERSERITJE        
Pa renditje
Pépère on the rocks
194.24 piket. tingelloi : 157       PERSERITJE        
210.42 piket. tingelloi : 912       PERSERITJE        
Kapiten Pépère
223.92 piket. tingelloi : 80       PERSERITJE        
Pa renditjeSave the earth
18154 piket. tingelloi : 7
62.6
azhornimi i fundit : 19 Nentor 2020 08:10
shtypi100
azhornimi i fundit : 18 Nentor 2020 18:38

Dhe fituesi është... fabio_colorado

Vazhdoni me lojen tjeter

Informohu per daljen e nje loje te re

Krijim50%
Zhvillim10%
Prova0%
Ju zhvilloni lojra ne flash, lojra ne java, flash animim, lojra shockwave dhe doni ta dini cili eshte mendimi i pepere.org visitoreve dhe anetareve rreth punes tuaj? Na shkruani.