Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Pepere Fight! "Direwolf" Vs "sclaire25"


Direwolf


Mashkull
shteti : Turkey
Vs

sclaire25


Femer
shteti : France


Pa renditje
parkim paralel
154.52 piket. tingelloi : 2318       PERSERITJE        
Pa renditje
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
75.4 piket. tingelloi : 2467       PERSERITJE        
Pa renditje
frena dore Pépère
Pa renditje
Pa renditje
Pépère on the rocks
Pa renditje
187.43 piket. tingelloi : 3684       PERSERITJE        
Kapiten Pépère
200.61 piket. tingelloi : 1981       PERSERITJE        
Pa renditjeSave the earth
12307 piket. tingelloi : 40
23.4
azhornimi i fundit : 27 Korrik 2020 07:00
shtypi100
azhornimi i fundit : 30 Korrik 2020 03:14

Dhe fituesi është... sclaire25

Vazhdoni me lojen tjeter

Informohu per daljen e nje loje te re

Krijim50%
Zhvillim10%
Prova0%
Ju zhvilloni lojra ne flash, lojra ne java, flash animim, lojra shockwave dhe doni ta dini cili eshte mendimi i pepere.org visitoreve dhe anetareve rreth punes tuaj? Na shkruani.