Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Pepere Fight! "Trölfdesign" Vs "SQUALE"


Trölfdesign


Mashkull
shteti : United Kingdom
Vs

SQUALE


Mashkull
shteti : France


Pa renditje
parkim paralel
172.48 piket. tingelloi : 83       PERSERITJE        
Pa renditje
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
145.69 piket. tingelloi : 38       PERSERITJE        
Pa renditje
frena dore Pépère
395.44 piket. tingelloi : 31       PERSERITJE        
Pa renditje
Pépère on the rocks
196.1 piket. tingelloi : 59       PERSERITJE        
Pa renditje
Kapiten Pépère
224.83 piket. tingelloi : 57       PERSERITJE        
Pa renditjeSave the earth
10226 piket. tingelloi : 59
0
azhornimi i fundit : 20 Maj 2020 10:31
shtypi100
azhornimi i fundit : 30 Maj 2020 10:43

Dhe fituesi është... SQUALE

Vazhdoni me lojen tjeter

Informohu per daljen e nje loje te re

Krijim50%
Zhvillim10%
Prova0%
Ju zhvilloni lojra ne flash, lojra ne java, flash animim, lojra shockwave dhe doni ta dini cili eshte mendimi i pepere.org visitoreve dhe anetareve rreth punes tuaj? Na shkruani.