Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGreke
Shqip
Kineze e thjeshtuarRusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Pepere Fight! "Renan Pingao" Vs "d0nn0r"


Renan Pingao


Mashkull
shteti : Brazil
Vs

d0nn0r


Mashkull
shteti : Germany


164.42 piket. tingelloi : 558       PERSERITJE        
parkim paralel
176.56 piket. tingelloi : 21       PERSERITJE        
128.01 piket. tingelloi : 672       PERSERITJE        
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
148.24 piket. tingelloi : 14       PERSERITJE        
Pa renditje
frena dore Pépère
395.91 piket. tingelloi : 9       PERSERITJE        
Pa renditje
Pépère on the rocks
196.74 piket. tingelloi : 40       PERSERITJE        
206.15 piket. tingelloi : 1334       PERSERITJE        
Kapiten Pépère
226.56 piket. tingelloi : 27       PERSERITJE        
Pa renditjeSave the earth
12914 piket. tingelloi : 30
45.1
azhornimi i fundit : 6 Shkurt 2019 06:14
shtypi100
azhornimi i fundit : 16 Shkurt 2019 00:46

Dhe fituesi është... d0nn0r

Vazhdoni me lojen tjeter

Informohu per daljen e nje loje te re

Krijim50%
Zhvillim10%
Prova0%
Ju zhvilloni lojra ne flash, lojra ne java, flash animim, lojra shockwave dhe doni ta dini cili eshte mendimi i pepere.org visitoreve dhe anetareve rreth punes tuaj? Na shkruani.