Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGreke
Shqip
Kineze e thjeshtuarRusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Pepere Fight! "sigfried" Vs "yusuf123"


sigfried


Mashkull
shteti : France
Vs

yusuf123


Mashkull
shteti : Turkey


150.02 piket. tingelloi : 3466       PERSERITJE        
parkim paralel
176.31 piket. tingelloi : 26       PERSERITJE        
Pa renditje
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
147.28 piket. tingelloi : 18       PERSERITJE        
Pa renditje
frena dore Pépère
395.48 piket. tingelloi : 28       PERSERITJE        
Pa renditje
Pépère on the rocks
197.89 piket. tingelloi : 23       PERSERITJE        
Pa renditje
Kapiten Pépère
228.86 piket. tingelloi : 15       PERSERITJE        
Pa renditjeSave the earth
14702 piket. tingelloi : 17
14.2
azhornimi i fundit : 19 Shkurt 2019 13:53
shtypi100
azhornimi i fundit : 16 Shkurt 2019 11:05

Dhe fituesi është... yusuf123

Vazhdoni me lojen tjeter

Informohu per daljen e nje loje te re

Krijim50%
Zhvillim10%
Prova0%
Ju zhvilloni lojra ne flash, lojra ne java, flash animim, lojra shockwave dhe doni ta dini cili eshte mendimi i pepere.org visitoreve dhe anetareve rreth punes tuaj? Na shkruani.