Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Pepere Fight! "xdigox" Vs "Luiz_Gustavo_PP"


xdigox


Mashkull
shteti : Brazil
Vs

Luiz_Gustavo_PP


Mashkull
shteti : Brazil


154.28 piket. tingelloi : 2424       PERSERITJE        
parkim paralel
Pa renditje
128.14 piket. tingelloi : 664       PERSERITJE        
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
Pa renditje
394.39 piket. tingelloi : 76       PERSERITJE        
frena dore Pépère
Pa renditje
197.89 piket. tingelloi : 24       PERSERITJE        
Pépère on the rocks
Pa renditje
224.8 piket. tingelloi : 59       PERSERITJE        
Kapiten Pépère
Pa renditje
20224 piket. tingelloi : 3Save the earth
Pa renditje
100
azhornimi i fundit : 29 Maj 2020 11:20
shtypi0
azhornimi i fundit : 26 Maj 2020 05:18

Dhe fituesi është... xdigox

Vazhdoni me lojen tjeter

Informohu per daljen e nje loje te re

Krijim50%
Zhvillim10%
Prova0%
Ju zhvilloni lojra ne flash, lojra ne java, flash animim, lojra shockwave dhe doni ta dini cili eshte mendimi i pepere.org visitoreve dhe anetareve rreth punes tuaj? Na shkruani.