Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Pepere Fight! "HB10" Vs "Filipe Pereirinha"


HB10


Mashkull
shteti : Netherlands
Vs

Filipe Pereirinha


Mashkull
shteti : Portugal


157.93 piket. tingelloi : 1485       PERSERITJE        
parkim paralel
Pa renditje
137.82 piket. tingelloi : 309       PERSERITJE        
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
Pa renditje
382.88 piket. tingelloi : 1880       PERSERITJE        
frena dore Pépère
Pa renditje
183.61 piket. tingelloi : 1149       PERSERITJE        
Pépère on the rocks
Pa renditje
207.69 piket. tingelloi : 1161       PERSERITJE        
Kapiten Pépère
Pa renditje
8866 piket. tingelloi : 78Save the earth
Pa renditje
100
azhornimi i fundit : 25 Nentor 2020 23:20
shtypi0
azhornimi i fundit : 2 Dhjetor 2020 07:34

Dhe fituesi është... HB10

Vazhdoni me lojen tjeter

Informohu per daljen e nje loje te re

Krijim50%
Zhvillim10%
Prova0%
Ju zhvilloni lojra ne flash, lojra ne java, flash animim, lojra shockwave dhe doni ta dini cili eshte mendimi i pepere.org visitoreve dhe anetareve rreth punes tuaj? Na shkruani.