Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Pepere Fight! "Daniel Goncalves Gpe" Vs "naldo257"


Daniel Goncalves Gpe


Mashkull
shteti : Brazil
Vs

naldo257


Mashkull
shteti : Brazil


166.67 piket. tingelloi : 327       PERSERITJE        
parkim paralel
179.02 piket. tingelloi : 2       PERSERITJE        
Pa renditje
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
148.81 piket. tingelloi : 3       PERSERITJE        
Pa renditje
frena dore Pépère
395.31 piket. tingelloi : 38       PERSERITJE        
Pa renditje
Pépère on the rocks
194.86 piket. tingelloi : 113       PERSERITJE        
Pa renditje
Kapiten Pépère
224.75 piket. tingelloi : 62       PERSERITJE        
Pa renditjeSave the earth
10138 piket. tingelloi : 63
15.5
azhornimi i fundit : 21 Maj 2020 01:26
shtypi100
azhornimi i fundit : 30 Maj 2020 03:37

Dhe fituesi është... naldo257

Vazhdoni me lojen tjeter

Informohu per daljen e nje loje te re

Krijim50%
Zhvillim10%
Prova0%
Ju zhvilloni lojra ne flash, lojra ne java, flash animim, lojra shockwave dhe doni ta dini cili eshte mendimi i pepere.org visitoreve dhe anetareve rreth punes tuaj? Na shkruani.