Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Pepere Fight! "SQUALE" Vs "Mamzellebulle"


SQUALE


Mashkull
shteti : France
Vs

Mamzellebulle


Femer
shteti : France


172.48 piket. tingelloi : 83       PERSERITJE        
parkim paralel
Pa renditje
145.69 piket. tingelloi : 38       PERSERITJE        
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
Pa renditje
395.44 piket. tingelloi : 31       PERSERITJE        
frena dore Pépère
Pa renditje
196.1 piket. tingelloi : 59       PERSERITJE        
Pépère on the rocks
Pa renditje
224.83 piket. tingelloi : 57       PERSERITJE        
Kapiten Pépère
Pa renditje
10226 piket. tingelloi : 59Save the earth
Pa renditje
100
azhornimi i fundit : 30 Maj 2020 10:43
shtypi0
azhornimi i fundit : 18 Maj 2020 03:08

Dhe fituesi është... SQUALE

Vazhdoni me lojen tjeter

Informohu per daljen e nje loje te re

Krijim50%
Zhvillim10%
Prova0%
Ju zhvilloni lojra ne flash, lojra ne java, flash animim, lojra shockwave dhe doni ta dini cili eshte mendimi i pepere.org visitoreve dhe anetareve rreth punes tuaj? Na shkruani.