Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Pepere Fight! "kristoffff" Vs "beb63"


kristoffff


Mashkull
shteti : France
Vs

beb63


Mashkull
shteti : France


Pa renditje
parkim paralel
Pa renditje
Pa renditje
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
141.65 piket. tingelloi : 156       PERSERITJE        
Pa renditje
frena dore Pépère
Pa renditje
192.31 piket. tingelloi : 295       PERSERITJE        
Pépère on the rocks
193.63 piket. tingelloi : 194       PERSERITJE        
219.91 piket. tingelloi : 238       PERSERITJE        
Kapiten Pépère
Pa renditje
10770 piket. tingelloi : 50Save the earth
Pa renditje
100
azhornimi i fundit : 21 Maj 2020 07:54
shtypi66.8
azhornimi i fundit : 23 Maj 2020 18:23

Dhe fituesi është... kristoffff

Vazhdoni me lojen tjeter

Informohu per daljen e nje loje te re

Krijim50%
Zhvillim10%
Prova0%
Ju zhvilloni lojra ne flash, lojra ne java, flash animim, lojra shockwave dhe doni ta dini cili eshte mendimi i pepere.org visitoreve dhe anetareve rreth punes tuaj? Na shkruani.