Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Pepere Fight! "kristoffff" Vs "naldo257"


kristoffff


Mashkull
shteti : France
Vs

naldo257


Mashkull
shteti : Brazil


Pa renditje
parkim paralel
179.02 piket. tingelloi : 2       PERSERITJE        
Pa renditje
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
148.81 piket. tingelloi : 3       PERSERITJE        
Pa renditje
frena dore Pépère
395.31 piket. tingelloi : 38       PERSERITJE        
192.31 piket. tingelloi : 295       PERSERITJE        
Pépère on the rocks
194.86 piket. tingelloi : 113       PERSERITJE        
219.91 piket. tingelloi : 238       PERSERITJE        
Kapiten Pépère
224.75 piket. tingelloi : 62       PERSERITJE        
10770 piket. tingelloi : 50Save the earth
10138 piket. tingelloi : 63
49.9
azhornimi i fundit : 21 Maj 2020 07:54
shtypi100
azhornimi i fundit : 30 Maj 2020 03:37

Dhe fituesi është... naldo257

Vazhdoni me lojen tjeter

Informohu per daljen e nje loje te re

Krijim50%
Zhvillim10%
Prova0%
Ju zhvilloni lojra ne flash, lojra ne java, flash animim, lojra shockwave dhe doni ta dini cili eshte mendimi i pepere.org visitoreve dhe anetareve rreth punes tuaj? Na shkruani.