Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Pepere Fight! "Horkimorki" Vs "Alexandre delgado"


Horkimorki


Mashkull
shteti : Hungary
Vs

Alexandre delgado


Mashkull
shteti : Brazil


Pa renditje
parkim paralel
Pa renditje
Pa renditje
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
67.32 piket. tingelloi : 2763       PERSERITJE        
Pa renditje
frena dore Pépère
Pa renditje
Pa renditje
Pépère on the rocks
182.99 piket. tingelloi : 1255       PERSERITJE        
Pa renditje
Kapiten Pépère
Pa renditje
Pa renditjeSave the earth
6802 piket. tingelloi : 291
0
azhornimi i fundit : 29 Maj 2020 11:00
shtypi100
azhornimi i fundit : 24 Maj 2020 19:17

Dhe fituesi është... Alexandre delgado

Vazhdoni me lojen tjeter

Informohu per daljen e nje loje te re

Krijim50%
Zhvillim10%
Prova0%
Ju zhvilloni lojra ne flash, lojra ne java, flash animim, lojra shockwave dhe doni ta dini cili eshte mendimi i pepere.org visitoreve dhe anetareve rreth punes tuaj? Na shkruani.