Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Pepere Fight! "Polio1" Vs "sally4evrer94"


Polio1


Mashkull
shteti : Norway
Vs

sally4evrer94


Femer
shteti : Italy


165.08 piket. tingelloi : 427       PERSERITJE        
parkim paralel
Pa renditje
144.47 piket. tingelloi : 56       PERSERITJE        
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
Pa renditje
394.01 piket. tingelloi : 115       PERSERITJE        
frena dore Pépère
Pa renditje
192.78 piket. tingelloi : 265       PERSERITJE        
Pépère on the rocks
Pa renditje
213.68 piket. tingelloi : 637       PERSERITJE        
Kapiten Pépère
Pa renditje
8687 piket. tingelloi : 97Save the earth
Pa renditje
100
azhornimi i fundit : 2 Qershor 2020 04:33
shtypi0
azhornimi i fundit : 3 Qershor 2020 08:50

Dhe fituesi është... Polio1

Vazhdoni me lojen tjeter

Informohu per daljen e nje loje te re

Krijim50%
Zhvillim10%
Prova0%
Ju zhvilloni lojra ne flash, lojra ne java, flash animim, lojra shockwave dhe doni ta dini cili eshte mendimi i pepere.org visitoreve dhe anetareve rreth punes tuaj? Na shkruani.