Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Pepere Fight! "dgetag" Vs "pamp"


dgetag


Femer
shteti : France
Vs

pamp


Femer
shteti : Germany


146.76 piket. tingelloi : 4459       PERSERITJE        
parkim paralel
Pa renditje
Pa renditje
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
Pa renditje
Pa renditje
frena dore Pépère
Pa renditje
Pa renditje
Pépère on the rocks
Pa renditje
Pa renditje
Kapiten Pépère
Pa renditje
Pa renditjeSave the earth
Pa renditje
100
azhornimi i fundit : 30 Maj 2020 02:06
shtypi0
azhornimi i fundit : 25 Maj 2020 05:58

Dhe fituesi është... dgetag

Vazhdoni me lojen tjeter

Informohu per daljen e nje loje te re

Krijim50%
Zhvillim10%
Prova0%
Ju zhvilloni lojra ne flash, lojra ne java, flash animim, lojra shockwave dhe doni ta dini cili eshte mendimi i pepere.org visitoreve dhe anetareve rreth punes tuaj? Na shkruani.