Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Pepere Fight! "MANISA TARZANI" Vs "seko_54"


MANISA TARZANI


Mashkull
shteti : Turkey
Vs

seko_54


Mashkull
shteti : Turkey


Pa renditje
parkim paralel
164.97 piket. tingelloi : 458       PERSERITJE        
Pa renditje
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
144.47 piket. tingelloi : 59       PERSERITJE        
Pa renditje
frena dore Pépère
391.77 piket. tingelloi : 345       PERSERITJE        
Pa renditje
Pépère on the rocks
187.01 piket. tingelloi : 679       PERSERITJE        
Pa renditje
Kapiten Pépère
214.39 piket. tingelloi : 588       PERSERITJE        
Pa renditjeSave the earth
10142 piket. tingelloi : 62
0
azhornimi i fundit : 25 Maj 2020 11:55
shtypi100
azhornimi i fundit : 22 Maj 2020 08:19

Dhe fituesi është... seko_54

Vazhdoni me lojen tjeter

Informohu per daljen e nje loje te re

Krijim50%
Zhvillim10%
Prova0%
Ju zhvilloni lojra ne flash, lojra ne java, flash animim, lojra shockwave dhe doni ta dini cili eshte mendimi i pepere.org visitoreve dhe anetareve rreth punes tuaj? Na shkruani.