Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Pepere Fight! "abdussamed" Vs "yusuf123"


abdussamed


Mashkull
shteti : Turkey
Vs

yusuf123


Mashkull
shteti : Turkey


176.87 piket. tingelloi : 11       PERSERITJE        
parkim paralel
176.31 piket. tingelloi : 26       PERSERITJE        
148.68 piket. tingelloi : 11       PERSERITJE        
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
147.28 piket. tingelloi : 18       PERSERITJE        
395.91 piket. tingelloi : 7       PERSERITJE        
frena dore Pépère
395.48 piket. tingelloi : 28       PERSERITJE        
199.45 piket. tingelloi : 5       PERSERITJE        
Pépère on the rocks
197.89 piket. tingelloi : 23       PERSERITJE        
230.63 piket. tingelloi : 5       PERSERITJE        
Kapiten Pépère
228.86 piket. tingelloi : 15       PERSERITJE        
16779 piket. tingelloi : 10Save the earth
14702 piket. tingelloi : 17
100
azhornimi i fundit : 23 Shkurt 2020 05:01
shtypi97.5
azhornimi i fundit : 22 Shkurt 2020 17:17

Dhe fituesi është... abdussamed

Vazhdoni me lojen tjeter

Informohu per daljen e nje loje te re

Krijim50%
Zhvillim10%
Prova0%
Ju zhvilloni lojra ne flash, lojra ne java, flash animim, lojra shockwave dhe doni ta dini cili eshte mendimi i pepere.org visitoreve dhe anetareve rreth punes tuaj? Na shkruani.