Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Pepere Fight! "Piotras_ZG" Vs "naldo257"


Piotras_ZG


Mashkull
shteti : Poland
Vs

naldo257


Mashkull
shteti : Brazil


157.49 piket. tingelloi : 1657       PERSERITJE        
parkim paralel
179.02 piket. tingelloi : 2       PERSERITJE        
105.27 piket. tingelloi : 1429       PERSERITJE        
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
148.81 piket. tingelloi : 3       PERSERITJE        
394.14 piket. tingelloi : 100       PERSERITJE        
frena dore Pépère
395.31 piket. tingelloi : 38       PERSERITJE        
Pa renditje
Pépère on the rocks
194.86 piket. tingelloi : 113       PERSERITJE        
210.46 piket. tingelloi : 907       PERSERITJE        
Kapiten Pépère
224.75 piket. tingelloi : 62       PERSERITJE        
12219 piket. tingelloi : 43Save the earth
10138 piket. tingelloi : 63
77.5
azhornimi i fundit : 19 Maj 2020 07:55
shtypi100
azhornimi i fundit : 30 Maj 2020 03:37

Dhe fituesi është... naldo257

Vazhdoni me lojen tjeter

Informohu per daljen e nje loje te re

Krijim50%
Zhvillim10%
Prova0%
Ju zhvilloni lojra ne flash, lojra ne java, flash animim, lojra shockwave dhe doni ta dini cili eshte mendimi i pepere.org visitoreve dhe anetareve rreth punes tuaj? Na shkruani.