Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Pepere Fight! "ismael" Vs "meryem_26"


ismael


Mashkull
shteti : France
Vs

meryem_26


Femer
shteti : Turkey


151.34 piket. tingelloi : 3180       PERSERITJE        
parkim paralel
Pa renditje
Pa renditje
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
Pa renditje
Pa renditje
frena dore Pépère
Pa renditje
Pa renditje
Pépère on the rocks
Pa renditje
198.08 piket. tingelloi : 2308       PERSERITJE        
Kapiten Pépère
Pa renditje
Pa renditjeSave the earth
Pa renditje
100
azhornimi i fundit : 31 Korrik 2020 09:05
shtypi0
azhornimi i fundit : 2 Gusht 2020 16:07

Dhe fituesi është... ismael

Vazhdoni me lojen tjeter

Informohu per daljen e nje loje te re

Krijim50%
Zhvillim10%
Prova0%
Ju zhvilloni lojra ne flash, lojra ne java, flash animim, lojra shockwave dhe doni ta dini cili eshte mendimi i pepere.org visitoreve dhe anetareve rreth punes tuaj? Na shkruani.