Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Pepere Fight! "jp" Vs "Coen"


jp


Mashkull
shteti : France
Vs

Coen


Mashkull
shteti : Poland


159.75 piket. tingelloi : 1129       PERSERITJE        
parkim paralel
170.42 piket. tingelloi : 137       PERSERITJE        
118.18 piket. tingelloi : 950       PERSERITJE        
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
145.86 piket. tingelloi : 32       PERSERITJE        
366.59 piket. tingelloi : 4732       PERSERITJE        
frena dore Pépère
393.89 piket. tingelloi : 128       PERSERITJE        
Pa renditje
Pépère on the rocks
193.43 piket. tingelloi : 231       PERSERITJE        
204.9 piket. tingelloi : 1457       PERSERITJE        
Kapiten Pépère
225.71 piket. tingelloi : 39       PERSERITJE        
14123 piket. tingelloi : 24Save the earth
10529 piket. tingelloi : 53
79.8
azhornimi i fundit : 5 Tetor 2019 10:00
shtypi100
azhornimi i fundit : 8 Tetor 2019 01:56

Dhe fituesi është... Coen

Vazhdoni me lojen tjeter

Informohu per daljen e nje loje te re

Krijim50%
Zhvillim10%
Prova0%
Ju zhvilloni lojra ne flash, lojra ne java, flash animim, lojra shockwave dhe doni ta dini cili eshte mendimi i pepere.org visitoreve dhe anetareve rreth punes tuaj? Na shkruani.