Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Pepere Fight! "mustique" Vs "Sino"


mustique


Mashkull
shteti : France
Vs

Sino


Mashkull
shteti : Denmark


168.58 piket. tingelloi : 207       PERSERITJE        
parkim paralel
Pa renditje
136.62 piket. tingelloi : 358       PERSERITJE        
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
Pa renditje
395.48 piket. tingelloi : 30       PERSERITJE        
frena dore Pépère
Pa renditje
190.57 piket. tingelloi : 400       PERSERITJE        
Pépère on the rocks
Pa renditje
221.22 piket. tingelloi : 176       PERSERITJE        
Kapiten Pépère
Pa renditje
8588 piket. tingelloi : 110Save the earth
Pa renditje
100
azhornimi i fundit : 28 Maj 2020 19:49
shtypi0
azhornimi i fundit : 17 Maj 2020 18:29

Dhe fituesi është... mustique

Vazhdoni me lojen tjeter

Informohu per daljen e nje loje te re

Krijim50%
Zhvillim10%
Prova0%
Ju zhvilloni lojra ne flash, lojra ne java, flash animim, lojra shockwave dhe doni ta dini cili eshte mendimi i pepere.org visitoreve dhe anetareve rreth punes tuaj? Na shkruani.