Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Pepere Fight! "naldo257" Vs "yyyyyyyyyyyyyyx"


naldo257


Mashkull
shteti : Brazil
Vs

yyyyyyyyyyyyyyx


Mashkull
shteti : Morocco


179.02 piket. tingelloi : 2       PERSERITJE        
parkim paralel
Pa renditje
148.81 piket. tingelloi : 3       PERSERITJE        
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
Pa renditje
395.31 piket. tingelloi : 38       PERSERITJE        
frena dore Pépère
Pa renditje
194.86 piket. tingelloi : 113       PERSERITJE        
Pépère on the rocks
Pa renditje
224.75 piket. tingelloi : 62       PERSERITJE        
Kapiten Pépère
Pa renditje
10138 piket. tingelloi : 63Save the earth
Pa renditje
100
azhornimi i fundit : 30 Maj 2020 03:37
shtypi0
azhornimi i fundit : 20 Maj 2020 21:39

Dhe fituesi është... naldo257

Vazhdoni me lojen tjeter

Informohu per daljen e nje loje te re

Krijim50%
Zhvillim10%
Prova0%
Ju zhvilloni lojra ne flash, lojra ne java, flash animim, lojra shockwave dhe doni ta dini cili eshte mendimi i pepere.org visitoreve dhe anetareve rreth punes tuaj? Na shkruani.